BULUT YEDEKLEME

Karbil Yazılım ın cloud ortamında sunduğu Sunucu Yedekleme sistemi Bulut Yedekleme, disk tabanlı bir yedekleme (backup) ve yedekten geri dönme (restore) sistemidir. Bulut Yedekleme, Cloud Sunucunuzun içerisindeki dosyaların yedeklenmesini sağlar.
Bulut Yedekleme ile yedeklenen veriler günlük olarak sunucularımızda depolanır. Yedeği alınan Cloud Sunucunuzun geri yüklenmesi tümüyle sağlanır. Bulut Yedekleme servisinde sunucularınızın yedekleri sizin tercih edeceğiniz periyotlarla alınır (Günlük, haftalık, aylık periyot seçenekleri ile). Geri yükleme sırasında veri, uygulama vs. aktarımı %100 güvenli olarak sağlanırken, hiçbir şekilde data kaybı yaşanmaz.

bulut-yedekleme

ÖNE ÇIKAN ÖZELLİKLER

Klasör halinde dosya yedekleme

Firebird veritabanı yedekleme,

MS-SQL veritabanı yedekleme,

MySql veritabanı yedekleme,

Detaylı yedekleme logu,

Dosya yedeklenirken dosya uzantılarını seçebilme,

Yedeklenen dosyaları FTP sunucusuna gönderme seçeneği,

Saatlik, günlük, haftalık ve aylık yedekleme peryotları belirleyebilme,

Dizinleri zip olarak ve istenirse şifreli olarak yedekleyebilme.

Google Drive, DropBox, Microsoft OneDrive ve Yandex Disk ile yedekleme özelliği.

BULUT YEDEKLEME AVANTAJLARI

Artan Veri Güvenliği:

Bulut yedekleme, verileri uzak bir lokasyonda koruyarak ana sistemlerde oluşabilecek donanım ve yazılım arızaları, siber saldırılar yüzünden oluşabilecek veri kayıpları, doğal afetler ve hırsızlık gibi durumlarda bile verilerin kaybolmamasını sağlıyor. Ayrıca bulut yedeklemede verilerin bir uçtan diğerine transfer edilirken şifrelenmesi, çoklu lokasyonlara kopyalanan verilerin ele geçirilme olasılıklarını düşürüyor.

En İleri Teknoloji:

Sektörde artan rekabetten dolayı kendilerini sürekli teknolojik gelişmelerle güncelleyen bulut tabanlı veri yedekleme çözümleri, dosya senkronize etme ve dosya sürümleme gibi geleneksel veri yedekleme çözümlerinin sunamadığı teknolojileri içeriyor.

Otomatik Veri Yedekleme:

Veri yedekleme çözümlerinin çoğu, yedeklemeleri otomatik olarak gerçekleştiriyor. Her gün tekrar tekrar yapılması gereken pek çok görev, bu otomasyon ile ortadan kalkarak zamandan ve efordan kazanç sağlanıyor.

Bulut Üzerinde Restore Etme Seçeneği:

Buluta yedeklenen veriler, ana sistem odasında yaşanacak bir felaket durumunda, bulut üzerinde yaratılacak sanal sunucular üzerinde restore edilerek kullanıma sunulabiliyor. Böylece çözümü uzun süre alabilecek major sorunlarda, veriyi kurtarmakla kalmayıp iş kesintisinin de minimum seviyeye indirilmesine olanak tanınıyor.

Profesyonel Tüketici Desteği:

Bulut tabanlı veri yedekleme servislerinde diğerlerine nispeten oldukça profesyonel bir kullanıcı desteği hizmeti sunuluyor. Bu servislerde kullanıcıların yaşadığı problemlere en kısa sürede en iyi çözüm ile cevap veriliyor.

Veri Güvenliği Standartlarının Varlığı:

Bulut yedekleme servisleri, uymaları gereken bilgi güvenliği standartları sayesinde hem verilerinizi koruyor hem de veri kaliteniz hakkında endişelenmemenize olanak tanıyor.

Ölçeklenebilir ve Ekonomik Kullanım:

Bulut yedeklemelerinde aylık ve yıllık ödeme planları gibi seçenekler sunuluyor. Bu sayede veri korumaya yönelik ihtiyaçları ne olursa olsun tüm şirketler faydalanabiliyor.

Huzur:

Daha önce belirtilen tüm bu avantajlar nedeniyle bulut yedekleme çözümleri şirketlere huzur vaat ediyor. Verilerinin güvenli ellerde olduğunu ve ne zaman ihtiyaç olursa olsun onlara ulaşabileceklerini bilmek, şirketleri fazla stresten kurtararak işlerine daha çok odaklanmalarına izin veriyor.

Sormak istediğiniz ne varsa veya özel teklif almak istiyorsanız,
Telefonda Görüşelim