Ne Yapıyoruz ?

 

2004 yılında İstanbul da açılan firmamız ilk olarak yazılım çözümleri, bilgisayar donanımları, teknik servis ve ağ teknolojileri üzerine faaliyetlerine başlamıştır. Vizyonu gereği bilişim teknolojilerinin her alanında büyümeyi hedef haline getiren firmamız, 2008 yılında yazılım sektöründe büyük gelişmelere imza atmıştır. Eğitimli ve tecrübeli kadrosuyla Marmara genelindeki müşterilerine kaliteli ERP yazılımları sunan ve bu doğrultuda çalışmalarını sürdüren firmamız her gün büyüyen ve uzmanlaşan kadrosuyla sizlere hizmet etmeyi misyon haline getirmiştir. Bugün Web Tasarım , E-Ticaret , Sanal Santral , Bulut Yedekleme , Hosting , Domain , Sunucu gibi yazılım ve donanım sistemleri denilince akla gelen birçok teknolojide siz saygıdeğer müşterilerimize proje desteğinde bulunmaktadır. Firmamız, gelişen teknolojiyi takip ederek pazar ihtiyaçlarını karşılamayı ve üstün ürün kalitesi ile hizmet vermeyi taahhüt eder. İhtiyaç ve beklentilerinizi karşılayarak satış öncesi ve sonrasında eksiksiz hizmet vermeyi ve bu doğrultuda tercih edilebilirliği arttırmayı hedeflemektedir.Karbil Yazılım ve Bilişim Teknolojileri

MİSYONUMUZ

Güçlü ve deneyimli danışman kadromuz, profesyonel bakış açısı, farklı sektörlerdeki proje tecrübesi ile müşterilerine uygun maliyetli, hızlı, kaliteli ve sektörel çözümler sunmaktır. Müşterilerimizin gelişimine katkı sağlayan, beklentilerini istikrarlı kalite anlayışı ile karşılayarak değer yaratmayı esas alan yaratıcı, yenilikçi ve teknoloji odaklı kurumsal yapımız ile sektörün öncü firmalarından olmak.

VİZYONUMUZ

Karbil Yazılım insanların yaşam kalitesini yükseltecek yaratıcı ve yenilikçi çözüm yolları üretme ilkesini benimsemiş bir firma olarak uzun yıllar boyunca firmaların güvenilir bir iş ortağı olmak ve ülke endüstrisine sürekli bir katma değer sağlamaktır.

Sormak istediğiniz ne varsa veya özel teklif almak istiyorsanız,
Telefonda Görüşelim