MİSYONUMUZ

Karbil Yazılım‘ ın misyonu; uluslar arası ve teknolojik kaliteyi arttırmak, insanı ve çevreyi korumak, teknolojik konularda çözüm odaklı olmak, sürekli çözüm üretmek ve en üst düzeyde müşteri memnuniyetine ulaşmaktır.

VİZYONUMUZ

Karbil Yazılım insanların yaşam kalitesini yükseltecek yaratıcı ve yenilikçi çözüm yolları üretmeye çalışmaktadır. Bunu yaparken de sosyal ve toplumsal sorumluluklarımızın bilincinde olarak hem çevreyi hem de insan sağlığını korumayı amaçlamaktadır. Karbil Yazılım 8 yıldır yapmış olduğumuz çalışmalar ve sürekli yenilenen teknolojik gelişmeleri yakından takibiyle sektöründe öncü bir firmadır.

Ne Yapıyoruz ?

 

2004 yılında İstanbul da açılan firmamız ilk olarak yazılım çözümleri, bilgisayar donanımları, teknik servis ve ağ teknolojileri üzerine faaliyetlerine başlamıştır. 2007 yılında güvenlik ve otomasyon sistemleri sektörüne de girerek başta güvenlik kamera, alarm ve yangın sistemleri olmak üzere güvenlik sistemlerinin birçok alanında faaliyet gösteren firmamız gücünü kurumsal yönde kullanmış ve güvenli adımlar atmıştır. Vizyonu gereği bilişim teknolojilerinin her alanında büyümeyi hedef haline getiren firmamız, 2008 yılında yazılım sektöründe büyük gelişmelere imza atmıştır. Eğitimli ve tecrübeli kadrosuyla Marmara genelindeki müşterilerine kaliteli ERP yazılımları sunan ve bu doğrultuda çalışmalarını sürdüren firmamız her gün büyüyen ve uzmanlaşan kadrosuyla sizlere hizmet etmeyi misyon haline getirmiştir. Firmamız, eğitimli ve tecrübeli kadrosuyla teknolojiyi yakından takip ederek, güvenlik sektörüne giriş yapılan 2007 senesinden itibaren 10 yıllık sürede hedeflerini büyük oranda yakalamıştır. Bugün kamera sistemleri, alarm sistemleri, yangın sistemleri, bariyer sistemleri, araç takip sistemleri, sunucu sistemleri, santral sistemleri gibi güvenlik ve otomasyon sistemleri denilince akla gelen birçok teknolojide siz saygıdeğer müşterilerimize proje desteğinde bulunmaktadır. Firmamız, gelişen teknolojiyi takip ederek pazar ihtiyaçlarını karşılamayı ve üstün ürün kalitesi ile yetkin hizmet vermeyi taahhüt eder. İhtiyaç ve beklentilerinizi karşılayarak satış öncesi ve sonrasında eksiksiz hizmet vermeyi ve bu doğrultuda tercih edilebilirliği arttırmayı hedeflemektedir.Karbil Yazılım ve Bilişim Teknolojileri

Sormak istediğiniz ne varsa veya özel teklif almak istiyorsanız,
Telefonda Görüşelim