Sıkca Sorulan Sorular

Karbil Yazılım

7/24 hizmet veriyor musunuz?

Hosting hizmetinizle ilgili destek talepleriniz için 7/24 destek sağlanmaktadır. Ticket desteği 7/24, telefon desteği ise mesai saatlerinde verilmektedir. Markum.net destek hizmetlerinde ticket sistemine öncelik vererek destek kalitesini arttırmaktadır.

Akıllı kaynak paylaşımı nedir?

Akıllı kaynak paylaşım özelliği sayesinde daha yüksek performans ve daha stabil web server artık sizin elinizde. Tercih edeceğiniz hosting planına göre daha yüksek performans ve daha stabil web server deneyimi elde edebilirsiniz.

ASP nedir?

Microsoft tarafından geliştirilmiş, dinamik ve interaktif web sayfaları yaratmanızı sağlayan, sunucu tabanlı bir programlama dili olan ASP Active Server anlamına gelir.

ASP.NET nedir?

Microsoft’un tarafından geliştirilen .Net Framework üzerine çalışan web uygulama dili olan Asp.Net sayesinde web programcıları kolaylıkla dinamik web siteleri, web uygulamaları veya XML web servislerini geliştirebilir.

Bandwith nedir?

Bandwidth kullanılan hosting paketinizin genişliğini ifade eden değerdir. Kısaca bant genişliği sitenizin anlık veya toplamda harcayabileceği data transfer limitini gösterir.

Datacenterın standartları güvenlik önlemleri nelerdir?

İsterseniz cep telefonunuza indireceğiniz softphone’lar ile arama yapıp arama alabilirsiniz, isterseniz de Sanal Santral numaranızı sabit veya cep numaranıza yönlendirerek kullanabilirsiniz.

Kurumsal Mail Nedir?

Kurumsal Mail, kurumsal işletmeler için geliştirilmiş onların ihtiyaçlarına karşılık veren stabil, hızlı ve güvenli maillerdir.

Kurumsal mail server anahtar teslim bir çözüm müdür?

Kurumsal mail server anahtar teslim bir çözümdür. Mail sunucunuz ortalama 4-24 saat içinde teslim edilir. Sunucuzda yapılacak özel yapılandırmalarla bu süre uzayabilir.

Kurumsal mail server ile e-mail grupları oluşturabilir miyim?

Kurumsal mail server ile e-mail grupları oluşturabilirsiniz.

Domain Nasıl Alırım ?

Domain alımlarınızı web sitemiz üzerinden yapabilirsiniz, bunun ile beraber domain yönetiminizi ve domain ödemelerinizide yapabilirsiniz.

Aylık aldığım web sitesi ile neler yapabilirim ?

Sizlere sunmuş olduğumuz aylık kiralamalı web sitelerini isterseniz siz veya karbil yazılım'daki yetkili arkadaşlarda sizler adına düzenleme yapabilir.

Telefon ile desteğiniz mevcut mu ?

Teknik destek hizmetimiz sadece web sitesi üzerinden yapılmaktadır, mail veya telefon üzerinden kesinlikle destek vermek yasaktır.

Başkası adına web sitesi kiralıya bilirmiyiz?

Web sitemiz üzerinden sipariş geçtiğiniz herşey sizin sorumluluğunuzda, karbil yazılım web sitelerinizin veya sistemimizde herhangi bir bilginizi kimseyle paylaşmaz.

Sormak istediğiniz ne varsa veya özel teklif almak istiyorsanız,
Telefonda Görüşelim